Tamamlayıcı Programlar

Akbank Gençlik Akademisi Söz Sende!

Etkinlik Süresi Geçti

Akbank Gençlik Akademisi Söz Sende Etkinliği başlıyor!

Bugün jenerasyonlar arası birlikte çalışma alanlarının varlığı gittikçe önem kazanırken “Söz Sende!” buluşma serimizde geleceğin değil bugünün ortak liderleri olduğuna inandığımız gençlerle birlikte dünyanın gündeminde olan konuları birlikte öğrenmeyi hedefliyoruz.  Bu etkinlik serisinde gençlerden öğrenmeyi merkeze alarak panellerde ve konuşmalarda mikrofonu gençlere bırakıyoruz. Geleceğin iş dünyasını anlamak, birlikte değer üretmeyi keşfetmek için eşit temsiliyete ve birlikte düşünmenin gücüne inanıyoruz.

Bu inançla inşa ettiğimiz Akbank Gençlik Akademisi’nde pek çok programla gençler için değil gençlerle kol kola yeni bir gelecek inşa ederken Söz Sende buluşmalarının önemli bir değişimi üstlendiğini görüyoruz.

Bununla birlikte gençlerin sadece gençlik alanında değil her alanda sahnede olmasını önemsiyoruz. 2. Söz Sende buluşmamızda gençleri dinleyeceğimiz temamız: Teknoloji, Yapay Zeka ve Dönüşüm!

24 Nisan tarihinde 15.00-18.00 aralığında Sabancı Center Hacı Ömer Sabancı Salonu’nda gençlerin sesini duymak, yeni dünyayı hep birlikte tasarlamak için seni de aramızda görmeyi heyecanla bekliyoruz. Gençlere ne yapacağını söyleyen çok gelin birlikte ne yapabileceğimizi onlardan dinleyelim!

Etkinlik için kısıtlı kontenjanımız bulunmaktadır ve son kayıt tarihi 17 Nisan

  • Etkinlik Lokasyonu : Sabancı Center 4. Levent - İstanbul
  • Etkinlik Süresi : 3 Saat
  • Etkinlik Başlangıç : 24 Nis 2024
  • Etkinlik Bitiş : 24 Nis 2024
  • Başvuru Başlangıç : 01 Nis 2024
  • Başvuru Bitiş : 17 Nis 2024