Tamamlayıcı Programlar

Akbank Kampüste '23 Başvuruları

Etkinlik Süresi Geçti

Öğrenci topluluklarında aktif rol alarak etki yaratanlardan mısın?

Öyleyse aramıza hoş geldin!

Akbank Gençlik Akademisi olarak etki değeri yüksek proje tasarımları ile üretken kulüp liderlerinin takım oldukları, tasarladıkları ve geliştirdikleri projeleri hayata geçirme şansı elde edecekleri bir yarışmayla karşındayız!

#AkbankKampüste’ye öğrenci toplulukları ve kulüplerinde yer alan takım üyeleri ile başvurarak Sürdürülebilirlik & Sosyal Etki, İnovasyon & Girişimcilik, Dijital & Teknoloji alanlarından biri için proje üretmeye ne dersin? 

Akbank Kampüste, Gençlerin kendi Üniversitelerinde veya gündelik hayatlarında gözlemledikleri  sorunları yukarıdaki 3 kategori özelinde ele alarak çözüm önerileri geliştirdikleri bir süreçtir. Yarışma boyunca İdeathon & Mentorluk oturumlarına katılma, Sabancı Center'da yüzyüze buluşma, hediyeler ve hayallerini gerçekleştirmen için ihtiyacın olan fon desteği fırsatını yakalamak istersen tek yapman gereken başvuruda bulunmak !

Aşağıdaki formu doldurmaya temsilci olarak kendini, temsil ettiğin kulübü ve 2-4 kişilik takımındaki diğer takım arkadaşlarını tanıttıktan sonra projenizden söz ederek başlayabilirsin. Projeni dinlemek için sabırsızlanıyoruz! Formu doldurduktan sonra Instagram’da sizin için özel olarak hazırladığımız #AkbankKampüste isimli filtre ile @akbankgençlikakademisi @akbankkariyer ve @akbankkampüste hesaplarını etiketleyerek takımını ve projenden aldığın ilhamı takipçilerinle paylaşmayı unutma

  • Etkinlik Başlangıç : 30 Eki 2023
  • Etkinlik Bitiş : 08 Ara 2023
  • Başvuru Başlangıç : 15 Eyl 2023
  • Başvuru Bitiş : 16 Eki 2023