Yetkinlik Gelişim Programları

Sürdürülebilir Finansman Akademisi

Başvur

Sürdürülebilir Finansman Akademisi başvuruları başladı!

Sürdürülebilir Finansman konusunu 6 hafta boyunca her yönüyle öğrenmeye ve sonunda projeni sunmaya hazır mısın? Ayrıca kazanan ekibi Akbank Sürdürülebilir Finansman ekibinde projelerini hayata geçirme fırsatı bekliyor! Akbanklı liderlerin sunumları ve sektör liderleriyle söyleşilerden oluşan program; sürdürülebilirlikte regülasyonlardan finans sektörünün iklim değişikliğine olan etkisine, yenilenebilir enerji finansmanından sürdürülebilirlik iletişimine oldukça kapsamlı bir içerik sunuyor.

Toplam 7 hafta sürecek program 2 Ağustos günü başlayacak. Tam 6 hafta boyunca Cuma günleri 10.00-12.00 saatleri arasında Zoom platformu üzerinden ilerleyecek. Son hafta ve mezuniyet ise İstanbul’da yüz yüze gerçekleştirilecek. Çünkü bu son gün jüri koltuğunda Akbanklı liderlerin oturacağı proje sunum günü! Ekip çalışmasının oldukça önemli olduğu proje etabının kazanan ekibine Ekim-Kasım ayları boyunca part-time çalışma fırsatı sunulacak.

Son Başvuru: 19 Temmuz Cuma - Saat 13.00

*Başvuran kişilere 19 Temmuz günü ön sınav ve video mülakatı gönderilecek ve değerlendirmeden en yüksek puan alan kişiler Sürdürülebilir Finansman Akademisi’ne katılım sağlamaya hak kazanacak.

  • Etkinlik Başlangıç : 02 Ağu 2024
  • Etkinlik Bitiş : 20 Eyl 2024
  • Başvuru Başlangıç : 28 Haz 2024
  • Başvuru Bitiş : 19 Tem 2024